Witam w dziale zawierającym szczegółowe informacje na temat korzystania z naszego serwisu internetowego. Znajdują się tu instrukcje postępowania na wypadek niemożności oglądnięcia któregokolwiek z multimedialnych dodatków znajdujących sie na naszej strony. Ponadto także regulamin korzystania z komentarzy i Księgi gości.Poniżej znajdują się zasady korzystania z Księgi gości serwisu internetowego Przedszkola Prywatnego "Wesoły Korowód".

 1. W księdze gości można zostawiać tylko wpisy pamiątkowe!
 2. Księga gości to nie czat ani forum - to miejsce jest przeznaczone dla tych, którzy są tu pierwszy raz i chcą wyrazić swą opinię o stronie.
 3. Prosimy o wprowadzanie sensownych wypowiedzi!
 4. Bądź uprzejmy w swoich wypowiedziach. Jeśli nie masz nic wartościowego do dodania w księdze, po prostu nie pisz.
 5. Nie pisz WIELKIMI, grubymi, pochylonymi, oraz kolorowymi literami tematów oraz całych wpisów.
 6. Nie przesadzaj z ilością tzw. "uśmieszków" we wpisach.
 7. Nie obrażaj w jakikolwiek sposób innych Użytkowników Księgi gości lub osób związanych ze szkołą.
 8. Nie używaj słów ogólnie uznawanych za wulgarne oraz obraźliwe, w dowolnej pisowni fonetycznej. Odnosi się to również do cytatów.
 9. Jeżeli masz jakieś uwagi odnośnie strony skorzystaj z formularza zgłaszania sugestii a nie zamieszczaj ich w księdze gości.
 10. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące spraw szkolnych skorzystaj z formularza kontaktowego a następnie wybierz z listy osobę, której chcesz zadać pytanie. W żadnym razie nie zamieszczaj pytań w Księdze gości.
 11. WebMaster zastrzega sobie prawo do edycji oraz kasowania wpisów, nie spełniających wymagań ninejszego Regulaminu, bez informowania o tym fakcie autora.


Poniżej znajdują się zasady dodawania komentarzy do aktualności zamieszczanych na stronie internetowego Przedszkola Prywatnego "Wesoły Korowód".

 1. Komentarzy służą do wyrażaia opinii na temat dodanej aktualności.
 2. Prosimy o wprowadzanie sensownych wypowiedzi dotyczących tematu w którym się aktualnie znajduje Internauta.
 3. Bądź uprzejmy w swoich wypowiedziach. Jeśli nie masz nic wartościowego do napisania, po prostu nie pisz.
 4. Nie pisz WIELKIMI literami opisu autora oraz całych wpisów.
 5. Nie przesadzaj z iloscią tzw. "usmieszków" we wpisach.
 6. Nie obrażaj w jakikolwiek sposób osób związanych ze szkołą.
 7. Nie używaj słów ogólnie uznawanych za wulgarne oraz obraźliwe, w dowolnej pisowni fonetycznej. Odnosi się to również do cytatów.
 8. Jeżeli masz jakieś uwagi odnośnie strony skorzystaj z formularza kontaktowego i zgłoś swoje sugestii WebMasterowi a nie zamieszczaj ich w komentarzach.
 9. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące spraw szkolnych skorzystaj z formularza kontaktowego a następnie wybierz z listy osobę, której chcesz zadać pytanie. W żadnym razie nie zamieszczaj pytań w treści komentarzy.
 10. WebMaster zastrzega sobie prawo do edycji oraz kasowania wpisów, nie spełniających wymagań ninejszego Regulaminu, bez informowania o tym fakcie autora.
© copyright 2002 - 2021 / wszelkie prawa zastrzeżone.